این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
  • امروز : 28 تير ماه 1403

:: فرآیند شرکت در همایش


1- ثبت نام:
 به منظور شرکت در همایش، شرکت در کارگاه‌ها و... از صفحه‌ی اصلی سایت وارد منوی ثبت نام شده و فرم ثبت نام را تکمیل و ارسال نمایید.
 پس از این مرحله ایمیلی حاوی لینک فعال‌سازی برای شما ارسال می‌گردد؛ به ایمیل خود رفته و ایمیل ارسالی از طرف سیستم را مشاهده و بر روی لینک فعال‌سازی موجود در ایمیل کلیک کنید. با کلیک بر روی لینک فعال‌سازی به سایت همایش بازگشته و وارد قسمت ورود به صفحه‌ی کنترل پنل کاربران می‌شوید. در آنجا با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می‌توانید به پنل کاربری خود وارد شوید.
هزینه‌ی ثبت نام در همایش رایگان می‌باشد.

2- شرکت در مراسم افتتاحیه 
3- شرکت در کارگاه‌های آموزشی:
 
  1- کارگاه آموزشی گیمیفیکیشن و کاربرد آن در حوزه کسب و کار
    2- کارگاه آموزشی گیمیفیکیشن و کاربرد آن در مدیریت شهری و آموزش
 به افرادی که در حین برگزاری کارگاه‌ها، فعالیت داشته باشند، جوایزی همچون دوره‌های رایگان و بن‌های تخفیف اعطا می‌شود.

4- برگزاری جلسات هم‌اندیشی و تشریح مسائل:
به منظور مطرح شدن مسائل در حوزه‌های مدیریت شهری، آموزشی و کسب و کار و تشریح مسائل توسط مطرح‌کنندگان (شهرداری، مدرسه‌ی سجاد و مجموعه‌ی دالی‌لند)، جلسه‌ای تشکیل می‌شود و گفت و گو و هم‌اندیشی صورت می‌گیرد.
5- تشکیل گروه برای شرکت در مسابقه:
به منظور شرکت در مسابقه برای حل مسائل مطرح شده توسط حامیان همایش در حوزه‌های کسب و کار، آموزش و خدمات شهری، می‌توانید اقدام به تشکیل گروه (حداکثر سه نفر) نمایید.
6- ثبت نام در مسابقه:
به منظور ثبت تیم‌ها و اعلام آمادگی برای شرکت در مسابقه، تیم‌ها باید اقدام به ثبت نام در مسابقه نمایند. (هزینه ثبت نام در مسابقه و ارسال طرح)
7- آماده‌سازی طرح‌ها و ارسال آن‌ها توسط تیم‌ها
تیم‌ها باید برای مسائل مطرح شده در حوزه‌های کسب و کار، آموزش و خدمات شهری، راه حل‌هایی را طبق مواردی که در کارگاه‌ها آموخته‌اند و اصول گیمیفیکیشن ارائه دهند و طرح‌های خود را ارسال نمایند تا مورد بررسی قرار گیرد.
7- اعلام نتایج
پس از بررسی طرح‌های مختلف توسط تیم داوران، طرح‌های منتخب در هر حوزه انتخاب می‌شوند و به تیم‌های برتر جوایزی تعلق می‌گیرد. برای مشاهده‌ی جوایز به بخش جوایز نقدی برندگان مسابقه مراجعه نمایید.
 فرمت استاندارد طرح

فرمت مورد تایید جهت ارسال طرح

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.5.1)