این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
  • امروز : 29 خرداد ماه 1403

:: معرفی موسسه‌ی توسعه


موسسه‌ی توسعه

موسسه توسعه جزء موسسات آموزش عالی کشور می‌باشد و با شماره مجوز 23/203/6/90 در حال برگزاری دوره‌های آموزشی و همایش‌ها می‌باشد و مدارک آموزشی و گواهینامه‌ها با تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صادر می‌شوند. 

 سابقه‌ی فعالیت

از آغاز فعالیت موسسه آموزش عالی آزاد توسعه تا کنون، 12 سال می‌گذرد که در این مدت دوره‌های زیادی در حوزه‌های مهندسی صنایع و مدیریت به صورت حضوری و آنلاین برگزار شده‌اند.

تعداد بالای دانش‌پذیران و دانش‌آموختگان

تا کنون نزدیک به 50 هزار نفر در دوره‌های آموزشی این موسسه شرکت کرده‌اند و موفق به دریافت گواهینامه پایان دوره شده‌اند. به طور متوسط در هر سال، نزدیک به 4 هزار نفر در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی ما شرکت کرده‌اند.مشتریان سازمانی

صدها شرکت و سازمان معتبر نظیر مپنا، همراه اول، ایرانسل، بانک ملت، بانک مسکن و بسیاری از سازمان‌ها در صنایعی نظیر نفت و گاز، پتروشیمی، بیمه و … آموزش کارکنان خود را به موسسه توسعه سپردند. موسسه توسعه با هماهنگی واحد منایع انسانی سازمان‌های مشتری، اقدام به برگزاری دوره برای کارکنان سازمان‌ها در محل سازمان یا در تقویم عمومی موسسه می‌کند و کلیه امور پشتیبانی آموزشی را بر عهده می‌گیرد.

صدور مدرک پایانی معتبر

مدارک پایان دوره موسسه توسعه که برای دانش‌پذیران صادر می‌شود، مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همچین مورد تایید دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع می‌باشند. همچنین امکان صدور رونوشت انگلیسی مدرک پایان دوره فراهم می‌باشد که مورد استفاده بسیاری از دانش آموختگان جهت ارائه به نهادهای بین المللی است. علاوه بر این امکان صدور مدرک از IADL انگلستان نیز وجود دارد.

اساتید با سابقه

ساتید موسسه توسعه دارای بالاترین سطح و مهارت‌های تجربی در حوزه خود می‌باشند و اغلب به صورت انحصاری در موسسه توسعه فعالیت می‌کنند. تمامی دوره‌های آموشی با پشتیبانی کامل علمی و انجام تمرین و پروژه توسط اساتید پیگیری می‌شوند. برای مشاهده پروفایل اساتید اینجا را کلیک کنید.
 فرمت استاندارد طرح

فرمت مورد تایید جهت ارسال طرح

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.5.1)